Sonpanda Apps Google Play’de…

Android telefon ve tabletlerin artması ile beraber birbirinden farklı ve çeşitli Android oyun ve uygulamalarda oluşturulmuştur. Gerek işlevsel, ve yaratıcı, gerekse eğlence amaçlı bir çok uygulamanın kodlandığını ve kullanıcılara sunulduğunu görmekteyiz.

Bu noktadan yola çıkarak biz de Sonpanda Apps adıyla Google Play Store’da yerimizi aldık. İlk uygulamamızın da hem eğlenceli, hem de küçükler için eğitici olması amaçladık. Ortaya “Hayvan Sesleri” uygulaması çıktı.

Birbirinden farklı 20 hayvanın seslerini ve eğlenceli çizimlerini bulabileceğiniz bu uygulamayı incelemek ve indirmek için aşağıdaki butonu kullanmanız yeterli olacaktır.

Sitemizi takip ederek uygulamamıza ulaşan arkadaşlarda Google Play yorumlarında buradan geldiklerini söylerse ayrıca mutlu oluruz.

Yazılan bütün uygulama ve oyunlardan haberdar olmak için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır. Sayfanın en altında “Android Uygulamamız” adında bir link göreceksiniz. Bu sayfaya Google Play’e koyduğumuz bütün yazılımları ekleyeceğiz.

"Bilgi paylaştıkça çoğalır..."
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Tumblr
Tumblr
Share on Reddit
Reddit
Share on VK
VK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir